More items from this sellerView All

T8 Лед Цевки 1200mm 360°

175 ден 399 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност:  Матирана
Tип: Led Tube
Напон: 220V
Моќност: 18W
Должина: 1200mm
Агол на светлина: 360°
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

4000К, 6000K