More items from this sellerView All

UVC Кутија За Стерилизација На Телефони, Маски, Накит, Клучеви

2.999 ден 3.999 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Пластична изработка
Moќност: 9W
Напон: DC5V USB
Внатрешни димензии: 180x100x22mm

9 на залиха

Report Abuse