More items from this sellerView All

UVC Ламба за дезинфекција 36W

2.990 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Пластичен дизајн
Moќност: 36W
Напон: 220V
Модел: Со далечинско управување

9 на залиха

Report Abuse