More items from this sellerView All

UVC Ламба за дезинфекција 38W

4.999 ден 6.999 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Метален дизајн
Moќност: 38W
Напон: 220V
Модел: Со далечинско управување

9 на залиха

Report Abuse